S T E E L H O U S E
K O M E R Č N Í  P R O S T O R Y

STEELHOUSE je místem, které sdružuje téměř stovku nájemních partnerů z různých oblastí, od klasických služeb (kadeřnické, kosmetické, nehtové, masážní salóny), subjektů poskytujících lékařskou péči, až po zastoupení bank, pojišťoven, obchodních a investičních společností, které se vzájemně propojují a kooperují. STEELHOUSE umožňuje těmto partnerům setkávání v příjemném restauračním prostředí s možností pronájmu salónku s technikou pro různá setkání. Ať už se jedná o pracovní snídaně, obědy, večeře, školení, semináře aj. Multifunkční budova nabízí také možnost ubytovacích služeb za zvýhodněné ceny pro Vaše zaměstnance či partnery, kteří cestují do Třince ze vzdálenějších míst.

Budova standardně nabízí komerční prostory o velikosti 20 m² či 25 m², avšak jsme schopni připravit zázemí i pro větší společnosti, které mají zájem na dlouhodobější spolupráci. Prostory pak lze dispozičně přizpůsobit požadovaným potřebám téměr na míru.

 

Obecné informace o aktuálně volných prostorách naleznete v sekci INFO - PANEL nebo pro bližší informace se neváhejte obrátit na 

Radku Janotovou (tel.:+420 605 201 054 a e-mail: janotova@steelhouse.cz), která Vám sdělí aktuální možnosti a dohodne prohlídku.

 

S T E E L H O U S E
V O L N É  K O M E R Č N Í  P R O S T O R Y

V současné době, nemáme žádné volné prostory k pronájmu. 

 

 

 

 

 

 


×

Soubory cookies na těchto webových stránkách jsou nastaveny tak, aby Vám nabídly co nejlepší obsah.

Pokud kliknete na tlačítko OK nebo budete tyto webové stránky nadále používat bez toho, že byste změnili nastavení svého prohlížeče, budeme to považovat za Váš souhlas s použitím cookies.

OK

STEELHOTEL v Třinci hodnocení