S T E E L H O U S E

je unikátní jedenáctipatrová multifunkční budova, která spojuje mnoho služeb na jednom místě, a to přímo v centru města. Moderní pokoje a zázemí hotelu STEELHOUSE najdete v 7. a 8. podlaží stejnojmenné výškové budovy uprostřed Třince. Hotel má dostatečné kapacity pro ubytování jednotlivců, turistů na výletě, rodin s dětmi i sportovních a firemních týmů. Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako celý hotel. Hotel STEELHOUSE má rovněž co nabídnout handicapovaným hostům, pro které má připraveny účelně přizpůsobené pokoje s veškerým vybavením. Stejně tak veškeré veřejné prostory hotelu jsou plně přizpůsobeny pro osoby s pohybovým omezením. Domácí mazlíčci mohou uvnitř spát za poplatek, parkování je zdarma na hotelovém parkovišti.

Nedaleko se nachází volnočasový areál STARS s celou řadou hřišť, sportovišť a krytým i venkovním bazénem. Pěšky pohodlně dojdete také k zimnímu stadionu WERK ARENA, kde jsou doma hokejoví Oceláři. Můžete využít cykloturistiku nebo pěší výlety v okolní beskydské přírodě.

V budově najdete také příjemnou restauraci a bar, pronajmout si lze i vybavené konferenční prostory.

 

Služby RECEPCE můžete využít od 6:00 do 22:00 hodin denně.

 

Check in: od 14:00 - 22:00 hodin

Check out: do 11:00 hodin

Dle aktuální dostupnosti nabízíme možnost dřívějšího příjezdu a pozdějšího odjezdu (za poplatek). Za dřívější příjezd účtujeme 150 CZK za každou započatou hodinu (od 9:00 do 14:00 hodin). Za pozdější odjezd účtujeme 200 CZK za každou započatou hodinu (od 11:00 do 17:00 hodin). Při odjezdu po 17:00 hodině účtujeme plnou cenu za další noc.

S T E E L H O U S E  
HOTEL*** POKOJE Business

POKOJE - Business
Ubytování v těchto pokojích je určeno především pro obchodníky, ale i pro turisty hledající kvalitní služby. 

 

Kapacita: 24 pokojů moderně vybavených, možnost přistýlek
Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem a županem (nutno vyžádat na recepci), LCD TV, skříní, stolem, židlemi, WI-FI připojením na internet, hygienickými doplňky (šampón, mýdlo, šicí set, koupací čepice aj.), ručníky, osuškami a minerální vodou.

 

S T E E L H O U S E  
HOTEL APARTMÁNY ***Business i Standard

APARTMÁNY Business i Standard

 

Kapacita: 5 apartmá moderně vybavených, z toho 3 apartmá lze doporučit pro handicapované.
Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, fénem a županem (nutno vyžádat na recepci), LCD TV, skříní, stolem, židlemi, WI-FI připojením na internet, hygienickými doplňky (šampón, mýdlo, šicí set, koupací čepice aj.), ručníky, osuškami a minerální vodou.

 

 

S T E E L H O U S E

HOTEL POKOJE Standard

POKOJE - Standard

 

Kapacita: 25 pokojů, možnost přistýlek
Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD TV, skříní, stolem, židlemi, WI-FI připojením na internet, hygienickými doplňky (šampón, mýdlo), ručníky a osuškami.

 

 

 

 

S T E E L H O U S E
C E N Í K  pokoje business 

2L pokoj 1 690 Kč
2L pokoj obsazen 1 osobou 1 260 Kč
1L apartmá  2 205 Kč
3L apartmá  2 860 Kč
Přistýlka - dospělí 360 Kč
Přistýlka - dítě do 12 let 250 Kč
   

S T E E L H O U S E
C E N Í K  pokoje standard

2L pokoj 1 430 Kč
2L pokoj obsazený 1 osobou 1 050 Kč
2L apartmá  3 330 Kč
Přistýlka - dospělí  340 Kč
Přistýlka - dítě do 12 let 230 Kč
   
Ceník platný od 14.1.2019  
Uvedené ceny jsou za pokoj / den, včetně snídaně, DPH a jsou platné pro rok 2019. Poplatek Magistrátu města Třinec 5 Kč / osoba / den.  

 

 


Ostatní  služby:

Poplatek za psa/den (pes nesmí zůstat bez dozoru) 250 Kč
Zapůjčení dětské postýlky včetně lůžkovin / den  110 Kč
Pronájem salónku/1 hodina od 400 Kč
Snídaně navíc - dospělý 160 Kč
Snídaně navíc - dítě do 12-ti let 85 Kč
Dřívější CHECK IN (dle obsazenosti od 9:00 - 14:00 hodin/pokoj) 600 Kč
Pozdější CHECK OUT (dle obsazenosti od 11:00 - 17:00 hodin/pokoj) 1 000 Kč
Hotelové parkoviště/den - autobusy 200 Kč
Hotelové parkoviště pro ubytované hosty - automobil zdarma

 

 

 

S T E E L H O U S E
C E N Í K  MLÁDEŽNICKÉ SPORTOVNÍ KLUBY (do 15 let)


2L pokoj Business 1 300 Kč
2L pokoj Business obsazen 1 osobou 960 Kč
1L apartmá  1 740 Kč
3L apartmá  2 255 Kč
přistýlka na pokoji Business 250 Kč
2L pokoj Standard 1 100 Kč
2L pokoj Standard obsazen 1 osobou 810 Kč
2L apartmá 2 630 Kč
přistýlka na pokoji Standard 230 Kč

 

Uvedené ceny jsou za pokoj / den, včetně snídaně, DPH a jsou platné pro rok 2019. Poplatek Magistrátu města Třinec 5 Kč / osoba / den.
Ceny pro sportovní kluby a extraligové týmy si můžete vyžádat u manažera hotelových služeb - Heczková Jolana, email: jolana.heczkova@steelhouse.cz

Na základě novely zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, přibyla povinnost informovat o „subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů:

1. Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: adr@coi.cz, web: https://adr.coi.cz 

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

2. V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S T E E L H O U S E
R E Z E R V A C E


 

 


×

Soubory cookies na těchto webových stránkách jsou nastaveny tak, aby Vám nabídly co nejlepší obsah.

Pokud kliknete na tlačítko OK nebo budete tyto webové stránky nadále používat bez toho, že byste změnili nastavení svého prohlížeče, budeme to považovat za Váš souhlas s použitím cookies.

OK

STEELHOTEL v Třinci hodnocení